loading...
Przejdź do treści tej zakładki

NASZA OFERTA

Oferowane produkty i usługi

Słowem wstępu zapraszamy do zapoznania się z usługami oferowanymi przez naszą firmę.

Dział oferty dla lepszej czytelności podzieliliśmy na grupy - strony i sklepy internetowe, hosting i domeny, grafika reklamowa oraz inne. Każda z tych grup jest podzielona na kilka części - w ten sposób możemy lepiej zobrazować wykonywane przez nas usługi.

Grupę dot. projektowania stron internetowych podzieliśmy na: małe strony - strony wizytówkowe i typowe witryny firmowe - odpowiednie dla większości firm, informacje ogólne o tworzeniu stron, sklepy internetowe oraz pozycjonowanie (SEO).

Kolejna grupa to nasza oferta dot. miejsca w sieci na Państwa stronę www, pocztę oraz inne usługi, do których konieczne jest posiadanie własnego konta serwerowego lub domeny internetowej - inaczej mówiąc: hosting i sprzedaż domen.

Tworzymy również grafikę na użytek reklamy - nie tylko internetowej, ale również "fizycznej". Projektujemy loga, kreujemy wizerunek firmy, drukujemy wizytówki i ulotki.

Ostatnia grupa jest skoncentrowana na wszystkich innych usługach świadczonych przez naszą firmę. Świadczymy pełen zakres usług informatycznych w tym równiez usługi programistyczne - tworzenie aplikacji - programowanie na zamówienie i obsługę informatyczną dla firm. Bezpieczeństwo naszych komputerów zapewnia oprogramowanie renomowanej firmy AVG. Program jest dostępny również dla naszych klientów, ponieważ zajmujemy się dystrybucją programu antywirusowego AVG AntiVirus i innych produktów firmy AVG.

← WYBIERZ KATEGORIĘ NASZEJ OFERTY

Copyrights © AVERTA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Ta strona używa cookies firm trzecich, a sama generuje sesje przechowywane na serwerze (nie w systemie użytkownika).