loading...
Przejdź do treści tej zakładki

KONTAKT

Dane teleadresowe:

averta Boryszek Piotr
ul. Jana Matejki 15A/19
72-100 Goleniów

»biuro@averta.pl


RODO!

Tu był kiedyś formularz, ale weszło RODO... po prostu piszcie Państwo na maila.

1. Administratorem Państwa danych jest firma averta Boryszek Piotr z siedzibą przy ul. Jana Matejki 15A/19, 72-100 w Goleniów. Adres email do kontaktu biuro@averta.pl
2. Państwa dane osobowe są przetwarzane na skutek zawarcia lub przygotowania umowy jaką jest zakup i przedłużanie usług. Jest to konieczne do realizacji tejże umowy.
3. Na potrzeby informowania klientów i wystawiania stosowych faktur przechowujemy Państwa dane typu nazwa firmy, imię, nazwisko, telefon, adres email, nip, itp. Powierzone dane nigdy nie były i nie będą udostępniane innym osobom ani wykorzystywane do innych celów.
4. Mogą Państwo zrezygnować z udostępniania danych w każdej chwili. Proszę jednak pamiętać, że dalsze świadczenie usług może być niemożliwe.
5. Dane przechowujemy zarówno w formie papierowej jak i elektronicznej.
6. Mają Państwo prawo dostępu do powierzonych danych - celem ich sprawdzenia, usunięcia, zmiany. W tym celu proszę poinformować nas o tym mailowo pisząc na adres biuro@averta.pl.
7. Posiadają Państwo prawo do ograniczenia przetwarzania powierzonych danych.
8. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przez Administratora przysługuje Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego.
9. Administrator nie będzie podejmował wobec Państwa zautomatyzowanych decyzji, jak również decyzji będących wynikiem profilowania.
10. Każdy z klientów naszych usług hostingowych zobowiązany jest do Administrowania danych dot. własnych stron i serwisów zamieszczonych na naszych serwerach.

Ważne informacja:

Firma od dłuższego czasu nie realizuje zleceń innych niż: wizytówki, hosting i domeny. Proszę o kontakt tylko w sprawie problemów technicznych oraz ewentualnie wspomnianych zagadnień.

Uwaga: Jedyna droga kontaktu z nami to w chwili obecnej adres mailowy biuro@averta.pl oraz wyżej zamieszczony formularz kontatkowy.

Copyrights © AVERTA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Ta strona używa cookies firm trzecich, a sama generuje sesje przechowywane na serwerze (nie w systemie użytkownika).