loading...
Przejdź do treści tej zakładki

O FIRMIE AVERTA

Nasz sposób na udaną współpracę...

Wszystkich klientów traktujemy jak przyjaciół i do tego grona serdecznie Państwa zapraszamy! - nasze motto idealnie odzwierciedla i opisuje relacje jakie kształtujemy z naszymi klientami. Uważamy, że nasza praca powinna przynosić korzyści zarówno nam jak i naszym klientom - tylko wtedy możemy budować dobre relacje, tyko wtedy możemy razem wzbić się wyżej niż konkurencja.

Piotr Boryszek - właściciel firmy

Jako właściciel firmy chciałbym Państwu przedstawić kilka faktów związanych z jej powstaniem.
Dla mnie przygoda z informatyką zaczęła się już w szkole podstawowej. Pierwsze zajęcia z komputerami typu Spectrum, Atari i Timex zacząłem w wieku 8 lat na kółku informatycznym u Pana Długosza. Choć nie miałem pojęcia co tak naprawdę robię, bo zajęcia były realizowane w formie zabawy, to właśnie wtedy pierwszy raz miałem styczność z programowaniem. Do końca szkoły podstawowej wiedziałem, że chcę być informatykiem. Zawód ten został wpisany w mój życiorys z dniem zdobycia - rok 2007 - tytułu mgr inż. na kierunku Sieci Komputerowych i Teleinformatycznych - wydział Informatyki Politechniki Szczecińskiej.

W marcu 2008 roku założyłem firmę BPart.pl Usługi Informatyczne. Początki były trudne - nikt o mnie nie wiedział, ale stopniowo firma zdobywała rozgłos. W 2009 roku rozpocząłem współpracę z Michałem Mac, którego uważam za bardzo kreatywnego grafika. Michał zajmował się grafiką, a ja programowaniem - tworzeniem i rozwijaniem bibliotek skryptów do systemu zarządzania stroną. Zrealizowaliśmy razem mnóstwo projektów i zdobyliśmy lokalny rynek. Obecną nazwę firmy - averta Boryszek Piotr wpisałem do rejestru w sierpniu 2010.

logo firmy averta

Dzisiaj firma averta współpracuje z wieloma grafikami, copywriterem, biurem tłumaczy jezyków obcych, a ja sam jestem programistą (i troszkę każdym z poprzednich). Firma averta w obecnej formie chce być najlepsza na rynku i podbić serca klientów swoimi świeżymi rozwiązaniami. Nie ma dla nas zadań niemożliwych do zrealizowania. Podejmujemy każde wyzwanie, by tworzyć praktyczny internet dla naszych klientów.

Copyrights © AVERTA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Ta strona używa cookies firm trzecich, a sama generuje sesje przechowywane na serwerze (nie w systemie użytkownika).