loading...
Przejdź do treści tej zakładki

OFERTA - PROGRAMISTA FREELANCER

Gdy potrzeba czegoś więcej...

Na każdy problem znajdzie się rozwiązanie, każdą czynność można usprawnić - jesteśmy kreatywni i pracowici. Odważnie stawiamy czoła Państwa problemom, dzielnie pokonując je w uczciwej walce.

Piotr jest spokojnym człowiekiem, ale jeśli chodzi o programowanie zamienia się w bestię, która połknie każdy problem ;).

"Od wielu lat zajmuje się programowaniem. Moją przygodę rozpocząłem w 1992 roku na zajęciach realizowanych przez Pana Długosza, gdy w szkole podstawowej bawiłem się komputerami TIMEX i ATARI. Były to proste zadania lecz rozwijały moje zainteresowania informatyką i wykształciły odpowiedni sposób myślenia. Następnym nauczycielem programowania był Pan Kowalewski z Liceum Ogólnokształcącego w Goleniowie. Na wydziale Informatyki Politechniki Szczecińskiej poznałem współczesne języki programowania i rozwiązania stosowane w tworzeniu aplikacji. Na IV roku zgłębiłem PHP - język ten najchętniej wykorzystuję w obecnej pracy ze względu na jego funkcjonalność i zasięg. Tworzę aplikację od zera - uważam, że wszystko musi być zrozumiałe i do zmodyfikowania. Mój kod musi być czytelny dla innych osób, a także elastyczny. Ta ostatnia cecha sprawia, że programy, które piszę są dobrym rozwiązaniem dla rozwijającej się firmy. / mgr inż. Piotr Boryszek"

Averta ma na swoim koncie przede wszystkim oprogramowanie stron internetowych, ale tworzymy również aplikacje dla firm.

Magazyny i oprogramowanie sklepowe - pochwalimy się programem do obsługi sieci sklepów jubilerskich w Goleniowie, Szczecinie i Kamieniu Pomorskim. Program posiada wiele funkcji typowo magazynowych jak dodawanie, przenoszenie pomiędzy sklepami, sprzedaż towarów, inwentaryzacja, generowanie własnych kodów kreskowych, obsługa czytników kodów kreskowych, jest również wyposażony w moduły internetowe. Magazyn zarządza sprzedażą internetową - integruje ze sobą sklep internetowy i kontroluje aukcje internetowe. Całość zbudowana jest w oparciu o intuicyjny interfejs oraz dostęp przez konta użytkowników z podziałem uprawnień.

Programy statystyczne - przkładem takiego oprogramowania jest aplikacja napisana dla fermy norek z Modrzewia pod Goleniowem. Po zalogowaniu program prezentuje rzut na fermę z góry. Widzimy pawilony, w których trzymane są zwierzęta. Aplikacja służy gromadzniu danych na każdym etapie hodowli, ilości samic/samców, dorosłych/młodych, kolorach futer, karmieniach, szczepieniach itp. Dla każdego pawilonu tworzona jest statystyka - obecnego etapu, średniej z etapów poprzednich, odstępstw od średniej. Możemy przeglądać i gromadzić dane o ilościach kolorów, samic/samców itp. Dzięki tym informacjom hodowca może szybko zlokalizować problem i mu zaradzić, może wyciągnąć wnioski - skuteczność podawanej paszy, efektów podejmowanych działań i wiele innych.

Tworzymy również moduły - fragmenty większego systemu. Powierzając nam zadanie do rozwiązania, usprawnienie do wykonania, mogą Państwo liczyć na sumienne podejście do problemu i wsparcie nie tylko podczas tworzenia aplikacji, ale również po jej oddaniu.

» Chętnie bezpłatnie wycenimy Państwa projekt i odpowiemy na pytania - prosimy o kontakt.
Udostępnij: Translate:
Copyrights © AVERTA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Ta strona używa cookies firm trzecich, a sama generuje sesje przechowywane na serwerze (nie w systemie użytkownika).