loading...
Przejdź do treści tej zakładki

OFERTA - PROGRAM ANTYWIRUSOWY

AVG AntiVirus - szybki antywirus dla firm

Ochrona informacji jest równie ważna co chronienie komputera przed szkodliwymi programami. Gdy do tego dołożymy jeszcze wymaganie wysokiej wydajności to otrzymamy program antywirusowy AVG.

Program antywirusowy jest częścią każdego systemu komputerowego. Trudno sobie wyobrazić komputer bez tak niezbędnego programu. Osoby, które cenią bezpieczeństwo swoich danych i politykę "bycia niezauważalnym" docenią produkt jakim jest AVG AntiVirus.

Od 2011 roku averta jest autoryzowanym resellerem firmy AVG. Ta czeska firma założona w 1991 roku stała się liderem na rynku oprogramowania antywirusowego i z dumą możemy oferować Państwu jej produkty ze stałym rabatem 10% (względem ceny głównego polskiego dystrybutora).

certyfikat resellerski AVG program antywirusowy AVG

Nasza oferta kierowana jest do przedsiębiorców i osób prywatnych pragnących zapewnić sobie najlepszy możliwy poziom zabezpieczenia. Wyróżniamy kilka aplikacji z pakietu AVG (m.in. edycję biznesową i internet security). W szczególności polecamy AVG AntiVirus, który jest skutecznym rozwiązaniem i nie potrzebuje wielu zasobów do niezauważalnego działania. Program możemy nabyć w wielu wariantach - na rok lub dwa lata, na 1 lub wiele lub bardzo wiele stanowisk (powyżej 10). W poniższej tabeli koncentrujemy się na rozwiązaniu dla małych firm, a o pozostałe produkty prosimy pytać (kliknij, aby przejść do strony kontaktowej i uzyskać szczegółowe informacje).

AVG AntiVirus1 stan.3 stan.4 stan.5 stan.6 stan....i więcej
1 rok107.38zł143.20zł191.56zł240.61zł287.82złtel. 888 150 371
2 lata161.10zł223.77zł292.63zł365.74zł438.96złtel. 888 150 371
UWAGA: Tabela zawiera ceny brutto (zawierające podatek VAT). Ceny nie są aktualizowane codziennie. O aktualną ofertę pytaj sprzedawcę. U nas zawsze taniej niż u głównego dystrybutora!

Czas realizacji zamówienia to maksymalnie 1 dzień roboczy (przeważnie kilka godzin). Klient otrzyma klucz do aktywacji program na podany e-mail lub jako kartę licencji (wydruk).

» Kliknij, aby pobrać i zainstalować AVG AntiVirus (testuj bezpłatnie przez 30 dni)
Udostępnij: Translate:
Copyrights © AVERTA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Ta strona używa cookies firm trzecich, a sama generuje sesje przechowywane na serwerze (nie w systemie użytkownika).