loading...
Przejdź do treści tej zakładki

OFERTA - STRONY INTERNETOWE

Średnie i duże strony internetowe

Zawsze szukamy ciekawej formy, nowinki, techniki, najlepiej odzwierciedlającej potrzeby klienta. Nie istnieje dla nas inny cel niż pierwsze miejsce...

Profesjonalnie, na poważnie, kompleksowo zajmujemy się tematem tworzenia stron internetowych. Doradzimy i bezpłatnie wycenimy projekt. Tworzymy małe, średnie i wielkie strony. W swoim portfolio mamy strony wizytówkowe, portale skupiające tysiące internautów, strony korporacyjne i rozbudowane witryny projektów unijnych.

Czego oczekujemy od klienta? - przy przygotowywaniu projektu bardzo ważne jest pełne poznanie Państwa potrzeb. Oczekujemy od Państwa opisu tych potrzeb, określenia grupy docelowej odbiorców strony i celu jej tworzenia.

Określając zakres funkcjonalności strony często posługujemy się terminem modułów. Są to fragmenty funkcji strony, z których powstaje całość. Moduły zarządzane są przez nasze autorskie centrum zarządzania - panel administracyjny.

Dla przykładu:

  • moduł produktów - pod takim określeniem zawieramy funkcje związane z przedstawianiem produktu na stronie - obiekt ten może posiadać własną podstronę, atrybuty, galerię zdjęć, może być dzielony na kategorie itp. W panelu administracyjnym edytujemy te cechy i możemy dodawać/usuwać tego typu elementy.
  • moduł tekstowy - na stronie tworzy podstronę lub jej fragment, choć można powiedzieć, że jest to cześć statyczna strony to jej treść możemy edytować z poziomu panelu administracyjnego.
  • moduł aktualności - składa się przeważnie z newsów - obiektów posiadającyh indywidualny tytuł, datę publikacji, treść-zajawkę oraz treść-pełną. Treść pełna prezentowana na podstronie aktualności może być dopełniona galerią zdjęć. Na etapie tworzenia projektu określamy jaki zasięg maja mieć aktualne wiadomości i czy jest konieczne tworzenie ich archiwum.
  • moduł formularza - zbieranie informacji od klientów jest bardzo ważnym elementem każdego projektu strony internetowej, ustalamy z Państwem jakie pola ma ów formularz zawierać, które pola są obowiązkowe i jakie dane w nich wolno wpisywać. Zawsze dbamy o bezpieczeństwo. Moduł zawiera filtry antyspamowe, filtry wpisywanych danych itp. W panelu administracyjnym możemy definiować treść szablonu wiadomości wysyłanej do administratora i adresata tej wiadomości. Wartym wspomnienia jest fakt, że wiadomości są nie tylko wysyłane, ale również przechowywane przez pewien czas w systemie. Pozwala to w momencie awarii odzyskać utraconą korespondencję.
  • moduł galerii - wyróżniamy dwa rodzaje - bez podziału na kategorie i z podziałem. Forma galerii może być różna, preferujemy wierszowo-kolumnowe ponieważ są czytelne i treściwe. W panelu mamy możliwość wgrywania wielu zdjęć na raz, przy większych plikach przydaje się pasek postępu. Zdjęcia są skalowane, buforowane, jeśli trzeba przycinane - system potrafi wykryć twarz i przyciąć zdjęcie tak, aby jej nie uciąć.
  • moduł interaktywnej mapki - możemy tworzyć mapki dojazdowe, animacje na mapach, własne obiekty itp.
  • moduł kalkulatora - gdy zajdzie potrzeba możemy tworzyć unikalne formularze-kalkulatory, swego rodzaju przeliczniki, pobierające dane z internetu - kursy walut i wskaźniki, obliczające wg podanych wzorów oczekiwane wartości.

Nie ma dla nas przeszkód nie do pokonania. Państwo opowiadacie nam o potrzebach i oczekiwaniach, a my proponujemy odpowiednie rozwiązanie. Zatroszczymy się o wszystkie aspekty powstania strony: gratis na rok stworzymy konto serwerowe, skonfigurujemy jego ustawienia, ustawienia poczty, bazy danych, harmonogramów cron i podepniemy domeny. Zawsze oddajemy Państwu gotowy do użytku produkt, który w miarę możliwości dokładnie testujemy.

Gwarancja - jeśli zdarzy się, że strona nie funkcjonuje tak jak powinna - wystarczy do nas napisać, a najszybciej jak to możliwe problem zostanie usunięty - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Elastyczność - stronę można rozbudować o kolejne funkcje. System CMS jest tak zrobiony, aby można było dodawać nowe rozwiązania i modyfikować obecne. Kod strony jest czytelny i wypełniony komentarzem. Jeśli będa Państwo chcieli go sami modyfikować z pomocą innej firmy informatycznej lub etatowego informatyka to nie powinno być z tym problemów. W razie trudności będziemy służyć pomocą.

Licencja - tworząc grafikę zawsze korzystamy z legalnych źródeł. Od swoich klientów oczekujemy jedynie uczciwego podejścia do rezultatów naszej pracy. Będa Państwo posiadać większość praw autorskich. Zabraniamy powielania całości lub fragmentów kodu i odsprzedawania kopii osobom trzecim bez naszej zgody, ale pozwalamy na modyfikanie na własną potrzebę. Niech strona dobrze Państwu służy, prosimy jedynie o szacunek do naszej ciężkiej pracy i do nas jako wykonawców poświęcających swój czas na tworzenie unikalnych rozwiązań.

ZAPRASZAMY DO PRZEGLĄDU WYBRANYCH PROJEKTÓW W NASZYM PORTFOLIO →
Udostępnij: Translate:
Copyrights © AVERTA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Ta strona używa cookies firm trzecich, a sama generuje sesje przechowywane na serwerze (nie w systemie użytkownika).