loading...
Przejdź do treści tej zakładki

OFERTA - GRAFIKA UŻYTKOWA

Kreatywny grafik

Dobrze graficznie zrobiona strona internetowa, elegancka wizytówka czy krzykliwa ulotka - to zadanie dla rasowego grafika - Jacka, Wiktora, Radka, Marty lub Michała.

W naszym zespole aż 5 osób zajmuje się grafiką. Każdy projekt strony zaczynamy od dobrze przygotowanej propozycji szablonu. Uprawiamy wiele dyscyplin związanych z grafiką reklamową. W porfolio mamy projekty nadruków na długopisach, kubkach, koszulkach, wyklejkach witryn, banerach, samochodach i reklamówkach. Chętnie wykonujemy zadania wektoryzacji na potrzeby grawerk jubilerskich itp.

Specjalizujemy się w projektowaniu szablonów, wizytówek, ulotek i tak zwanych gadżetów reklamowych. Ze względu na duże zainteresowanie naszymi głównymi usługami zdaża się, że odmawiamy wykonania niektórych projektów, ale nigdy nie zostawiamy klienta na lodzie! Pomożemy załatwić każdy problem graficzny i reklamowy. Korzystamy z usług outsourcingowych kilku zaprzyjaźnionych firm graficznych, a więc podstawowe zadania - zwłaszcza na potrzeby stron internetowych - realizujemy od ręki.

Projekty realizujemy od A do Z. Tworzymy projekt graficzny wg specyfikacji i Państwa zaleceń. Choć ściśle współpracujemy z kilkoma drukarniami to stale poszukujemy najtańszej oferty zapewniającej odpowiednią jakość realizacji - tak, aby znaleźć i wskazać najkorzystniejszą ofertę.

» Zapraszamy do działu realizacji gdzie znajdą Państwo przykłady naszych prac.

Udostępnij: Translate:
Copyrights © AVERTA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Ta strona używa cookies firm trzecich, a sama generuje sesje przechowywane na serwerze (nie w systemie użytkownika).