loading...
Przejdź do treści tej zakładki

OFERTA - POZYCJONOWANIE, SEO

SEO optymalizacja i pozycjonowanie

Dobra pozycja Państwa strony to początek sukcesu Państwa firmy.

Optymalizacja SEO - doświadczenie, które gromadziliśmy latami, stałe monitorowanie zmian wprowadzanych do silników wyszukiwarek internetowych plus upartość i wytrwałość skutkują obszerną wiedzą o optymalizacji i pozycjonowaniu stron. Choć cały proces bardziej przypomina lepienie zamku z piasku to proszę nam wierzyć - każde ziarenko ma znaczenie, każde ziarenko przybliża nas do sukcesu i oddala nas od konkurencji. Posiadamy niezbędną wiedzę z dziedziny optymalizacji stron internetowych. Możemy podjąć się udoskonalenia treści Państwa strony.

Na początek sprawdzamy kod strony - walidujemy jego poprawność, szukamy brakujacych elementów, słabych punktów i mocnych stron. Następnie wkracza do akcji nasz Copywriter.

Copywriter - Pani Karolina może nie jadła za młodu zupy literkowej, ale uważnie studiowała literaturę! Nasz copywriter zamieni krótkie fakty w piękne treściwe artykuły nasycone odpowiednio dobraną ilością słów kluczowych. Sprawia, że przekazane nam fakty stają się ciekawe i doskonale wywindują pozycję strony w internecie.

Gdy mamy już pewność, że strona nie zawiera błędów, przez które mogłaby trafić do filtra rozpoczynamy jej kampanie w sieci. Budujemy sieć linków z zaufanych, wartościowych źródeł i stale monitorujemy ich skuteczność.

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu o zasięgu lokalnym - na frazy związane z miejscem prowadzenia przez Państwa działalności. Czyli np. firma ze Szczecina będzie pozycjonowała się najlepiej na frazy związane ze Szczecinem.

Udostępnij: Translate:
Copyrights © AVERTA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Ta strona używa cookies firm trzecich, a sama generuje sesje przechowywane na serwerze (nie w systemie użytkownika).