loading...
Przejdź do treści tej zakładki

BLOG - AVERTA - OGŁOSZENIA


  • test

    SERWER ZA DARMO

    - dla nowych aplikacji
    - dla nowych strony
    - hosting na rok


16
Wrzesień
2017
Serwer został przeniesiony - problemy z pocztą? - W nocy z 15 na 16 września przenieśliśmy nasz serwer w inne miejsce. Zmianie uległy adresy IP oraz niektóre ustawienia serwera. Wszystkie strony zostały przywrócone do działania i sprawdzone po godzinie 6 rano w sobotę. Państwa klienci nie będą odczuwać żadnych negatywnych skutków tych przenosin. Pozostaje jedynie sprawa Państwa poczty.
01
Wrzesień
2017
Atak na serwer - Wczoraj przez cały dzień serwer był atakowany. Przez udaną próbę odgadnięcia hasła do konta jednego z administratorów atakującemu udało się wykraść dostęp do wielu kont pocztowych. Celem zabezpieczenia serwera wszystkie hasła zostały zmienione.
07
Wrzesień
2016
Nieautoryzowany dostęp do stron klientów - Kilka stron zostało zarażonych złośliwym kodem. Przyczyną był nieautoryzowany dostęp do panelu z użyciem odkrytego hasła.
28
Czerwiec
2015
Zwiększamy i poszerzamy - nowe konta hostingowe -

Wraz z nastaniem wakacji pozbywamy się zmartwień, chcemy się podzielić z Państwem dobrym humorem i dlatego przygotowaliśmy niespodziankę. Obecne jaki i nowe pakiety hostingowe zostaly powiększone. Na tym samym poziomie zostala tylko ich cena!

27
Styczeń
2015
Restrukturyzacja ;) -

Nadszedł czas podsumowań. Analizujemy ostatnie 5 lat, wyrzucamy elementy oferty, które są nierętowne i wzmacniamy promocję tych, które przynoszą najlepsze efekty. Zmiany będą miały harakter permanenty.

20
Czerwiec
2014
Śnieżka na horyzoncie - Nadszedł czas wypoczynku! Wybieramy się w dobrze znane nam rejony Sudetów (Karkonosze) - do Karpacza, Szklarskiej Poręby i innych okolicznych miejscowości. Z tego powodu od 27.06.2014 będzie wystąpią trudności z komunikacją :)
22
Maj
2014
Awaria serwera - Z przykrością informuje, że nasz serwer został przeciążony bardzo dużą ilością spamu. Problem został już rozwiązany.
05
Maj
2014
Praca, praca, praca... - Po weekendzie majowym wracamy z nowymi siłami. Majówka przebiegła spokojnie i te kilka dni narodowego grillowania pozwoliło nam odpocząć, choć w pamięci trzeba było trzymać nadal wiele informacji. Był to jednak również czas nowych pomysłów. Mamy wiele do zrobienia i mało czasu, ale z nowymi siłami powinno się udać.
19
Lipciec
2013
Na weekend do Jeleniej Góry - W weekend i poprzedzający go piątek (19.07.2013) nieczynne.
21
Czerwiec
2013
Wakacje 2013 - W czerwcu planujemy 2 tygodniowy urlop. W tym czasie nie będziemy odpowiadać na Państwa wiadomości.
29
Kwiecień
2013
W majówkę nieczynne. - Na początku maja firma nieczynna. Planujemy krótki wyjazd od 01.05.2013 do 05.05.2013r.
16
Kwiecień
2013
Uruchamiamy nową stronę internetową -

Firma averta doczekałą się kolejnej strony internetowej. Dążymy do tego by lepiej informować klientów o naszej ofercie i w bardziej przejrzysty sposób pokazać nasze dotychczasowe osiągnięcia. Zapraszamy.Copyrights © AVERTA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Ta strona używa cookies firm trzecich, a sama generuje sesje przechowywane na serwerze (nie w systemie użytkownika).