loading...
Przejdź do treści tej zakładki

BLOG - AVERTA-OGŁOSZENIA

zdjęcie główne dla artykułu Serwer został przeniesiony - problemy z pocztą?


  • test

    SERWER ZA DARMO

    - dla nowych aplikacji
    - dla nowych strony
    - hosting na rok

Serwer został przeniesiony - problemy z pocztą?


W nocy serwer został przeniesiony na inny adres i inny sprzęt. Zmianie uległy nie tylko parametry fizyczne serwera, ale również niektóre ustawienia. Łatwiej jest teraz zarządzać modułami PHP oraz zwiększył się poziom bezpieczeństwa.

Po zmianie serwera sporadycznie występują problemy z hasłami do kont pocztowych, gdyby się to zdarzyło proszę do nas pisać lub dzwonić. Ewentualnie mogą Państwo sami odświeżyć hasło przez panel administracyjny.

Nowy sprzęt posiada również więcej zabezpieczeń antyspamowych np. regulowany limit ilości wiadomości na dzień (max. 5000 dla całego konta). Sugeruję ustawić wartości na poziomie 500szt. co pozwoli wcześniej blokować SPAM wychodzący z konta. Innym zabezpieczeniem jest kontrola list antyspamowych dla wszystkich wiadomości przychodzących. Zalecam również przejrzenie ustawień SpamAssasina w celu ich dostosowania do Państwa potrzeb.

Strony wymagające innych wersji PHP konfiguruje się z poziomu panelu administracyjnego, a nie jak dotychczas z poziomu pliku htaccess.
Na chwilę obecną wszystkie strony zostały sprawdzone i każda działa prawidłowo.

PROSZĘ SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ ZWRÓCIĆ NA TO CZY POCZTA DZIAŁA DLA WYSYŁKI Z POZIOMU STRONY (np. sklepy internetowe, formularze zapytań na Państwa stronach).

Jeśli Państwa strona korzysta z wgrywania plików przez np. Uploadify to należy zmienić ustawienia mod security dla Państwa konta. Proszę w takiej sytuacji również o kontakt.

Przepraszamy za utrudniania.


Data ostatniej modyfikacji: 18.09.2017r..
Udostępnij: Translate:
Copyrights © AVERTA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Ta strona używa cookies firm trzecich, a sama generuje sesje przechowywane na serwerze (nie w systemie użytkownika).