loading...
Przejdź do treści tej zakładki

BLOG - OPROGRAMOWANIE


  • test

    SERWER ZA DARMO

    - dla nowych aplikacji
    - dla nowych strony
    - hosting na rok


29
Maj
2014
Błąd certyfikatu google - Błąd weryfikacji certyfikatu google i nie tylko uniemożliwiający załadowanie strony google, gmail itp.
17
Listopad
2013
Sprawdź, bo możesz robić dla kogoś bitcoiny - Bitcoin to zdecydowanie hit i rewolucja. Na tyle rewolucyjna, by próbować na niej zrobić fortunę. Nie ma tutaj ukrytego motywu - liczy się tylko zysk. A dla zysku ludzie zrobią innym dużo nieprzyjemnych rzeczy. Przeczytaj ten wpis i sprawdź czy nie padłeś ofiarą jakiegoś przedsiębiorczego Kowalskyego.
05
Wrzesień
2013
AVG na rok 2014 już dostępny - Doskonały program antywirusowy w nowej wersji pokazał się na oficialnych stronach dystrybutorów. Zachęcamy Państwa do zainstalowania uaktualnień własnego oprogramowania antywirusowego, aby komputer posiadał najbardziej aktualną ochronę przed wirusami i innymi niebezpiecznymi zjawiskami czekającymi na nas w świecie informatyki. Averta poleca program antywirusowy AVG 2014.
18
Maj
2013
desktop.ini, który otwiera się przy starcie - Rozwiązanie problemu automatycznie otwieranego pliku desktop.ini przy starcie sytemu Windows.


Copyrights © AVERTA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Ta strona używa cookies firm trzecich, a sama generuje sesje przechowywane na serwerze (nie w systemie użytkownika).