loading...
Przejdź do treści tej zakładki

BLOG - AVERTA-OGŁOSZENIA

zdjęcie główne dla artykułu Restrukturyzacja ;)


  • test

    SERWER ZA DARMO

    - dla nowych aplikacji
    - dla nowych strony
    - hosting na rok

Restrukturyzacja ;)


Patrząc obiektywnym okiem (na ile to możliwe) na osatnie 5 lat działania firmy AVERTA musimy odkopać wszelkie informacje, przejrzeć nasze oferty, przeanalizować trudności jakie napotkaliśmy w ich realizacji i efekety, które zostały osiągnięte. Trzeba zabrać się za analizę i podjąć ważne decyzje. 

O co chodzi? Oczywiście o kasę, ale nie tylko o to. Najważniejszy zawsze był i jest dla nas klient, a zadowolony klient to mniej problemów, mniej poprawek, mniej zawalonych popołudniowych godzin i więcej kasy. Należy zatem spojrzeć na ostatnie 5 lat pod kątem klienta. Oceniamy efekty, zadowolenie i wyniki finansowe.

Co zniknie z naszej oferty a co zostanie? Na pewno zminimalizujemy pomoc komputerową. Ze strony zniknie oferta usług informatycznych. Nie mam niestety czasu by jeździć od firmy do firmy. Duże urozmaicenie zadań, wyzwania i problemy, które należało rozwiązać sprawia, że będzie trudno się z tą ofertą rozstać. Niemniej jednak czas jest potrzebny na co innego. Co najbardziej nam pasuje? Oczywiście tworzenie profesjonalnych stron internetowych, aplikacji www i wizytówek. Tak, wizytówki to drugi idealny punkt w naszej ofercie. Zamówienia przychodzą z całego wojewódzctwa, a jakość druku jest bez zastrzeżeń. Realizujemy również projekty nietypowe i dla firm zagranicznych. W ostatnim roku mieliśmy przyjemność zrealizować projekt wizyótwki półprzeźroczystej na materiale PCV dla szwedzkie firmy sprzątającej. W ofercie pozostaną również usługi związane ze sprzedażą niektórych programów komputerowych (np. program antywirusowy AVG). Zrezygnujemy z komponowania zestawów komputerowych na zamówienia, naprawy sprzętu i sprzedaży materiałów eksploatacyjncyh (np. tonerów do drukarek). Dalej będziemy sprzedawać hosting i domeny internetowe. To się nie zmieni ponieważ nie wymaga dużego nakładu pracy, a możemy zaproponować klientowi atrakcyjne ceny (np. odnowienie domeny .pl to u nas tylko 89zł netto / rok). Ostatecznie rezygnujemy z reklamy typu banery, ulotki, plakaty. Doświadczenie pokazuje, że marnuje się przez tego typu zajęcia strasznie dużo czasu, który zaiwestowany w coś innego przynosiłby lepsze efekty.

W naszej stałej ofercie pozostaną zatem strony www i wizytówki. Możemy również zaproponować w korzystnej cenie np. program antywirusowy, jednak z jego instalacją (bardzo prostą) będą musieli uporać się Państwo sami. Częściej będziemy odmawiać większym projektom, aby przyjąć więcej małych realizacji. W raz ze wzrostem popytu na nasze strony niestety wzrośnie dolna cena ich realizacji. Klientów będziemy informować o powyższych zmianach, a większości po prostu odmawiać. Pomożemy już tylko tym, którzy znajdą się w trudnej sytuacji.

Dziękujemy wszystkim fanom firmy AVERTA, stałym klientom za kolejny udany rok i polecamy się na przyszłość z naszą aktualną ofertą!


Data ostatniej modyfikacji: 27.01.2015r..
Udostępnij: Translate:
Copyrights © AVERTA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Ta strona używa cookies firm trzecich, a sama generuje sesje przechowywane na serwerze (nie w systemie użytkownika).