loading...
Przejdź do treści tej zakładki

REALIZACJE - SKLEPY INTERNETOWE

Typ projektu: sklepy internetowe
Adres URL: www.jubileria.pl
Termin realizacji: Maj 2016

Sklep z bizuterią

Ten sklep internetowy to perła wśród naszych realizacji! Jest nowoczeny, przyjazny klientom oraz prosty w obsłudze dla sprzedawcy. Co na to wpływa? Ten sklep internetowy to zaawansowana aplikacja połączona z firmowym magazynem produktów, sprzedażą internetową na portalu allegro.pl oraz systemem płatności internetowej.

Branża jubilerska jest bardzo wymagająca, długo zastanawialiśmy się jak stworzyć odpowiednie moduły dodawania produktów, aby możliwie to usprawnić - przecież każdy produkt jest niepowtarzalny, ma własną masę i wiele unikatowych atrybutów. Stworzyliśmy więc moduł, który wyszukuje podobne produkty i tworzy z nich listy. Pełna lista produktów pobierana jest co 5min z magazynu (osobna aplikacja) i przedstawiana sprzedawcy podczas wystawiania oferty. Sprzedawca wybierając wspólne kryteria wskazuje produkty o zbliżonych parametrach i może dowolnie łączyć je ze sobą. W ten sposób możemy dodać produkt o takim samym wygladzie różniący się masą gramową lub karatową, albo zestaw kolczyków, bransoletki, wisiorka itd. Dowolność jest tak duża, że można nawet tworzyć zupełnie nowe i zaskakujące polączenia produktów!

Klient przegląda sklep poprzez kategorie produktów lub za pomocą wyszukiwarki wybierając rodzaj, typ asortymentu, próbę, kolor, materiał, rozmiar, przedział cenowy oraz typ kamienia jaki może się znajdować np. w pierścionku. Dla klientów mamy również inne udogodnienia np. umożliwiamy wydruk uniwersalnej miary za pomocą, której może dopasować rozmiar. Klient na każdym etapie realizacji zamówienia otrzymuje stosowne powiadomienia i informacje.

Nasz sklep z biżuterią tradycyjnie obsługuje płatności przelewami tradycyjnymi, ale również w nowoczesny sposób umożliwia opłacenie zamówienia transakcją online. Zintegrowany system płatności pozwala na przelew z dowolnego polskiego banku z systemem transakcji online, na płatność kartą kredytową lub nawet na płatnosci w punktach np. w Żabce.

Sprzedawca otrzymuje kolejne poteżne narzędzie sprzedaży - system zintegrowany jest z portalem allegro. Przy każdym produkcie znajduje się generator aukcji, który umożliwia w ekspresowy sposób wystawienie aukcji internetowej. Tutaj pomoc naszego systemu jeszcze się nie kończy. Integrujemy go z API allegro, dzięki czemu sklep automatycznie blokuje sprzedaż produktów, które były wystawione jednocześnie w jubilerii oraz na allegro.

Ponad wszystko najważniejszy jest po prostu wygląd sklepu. W naszej ocenie sklep jest bardzo przyjazny klientowi - jest czytelny, prosty w obsłudze, nie jest nachalny, a przede wszystkim stworzony wg kanonów z profesjonalnym tradycyjnym interfejsem. Nikt nie powinien mieć problemu z jego obsługą.

Zapraszam i polecam!
Piotr Boryszek

Udostępnij: Translate:
sklepy internetowe - podląg dla Sklep z bizuterią nr 1sklepy internetowe - podląg dla Sklep z bizuterią nr 5sklepy internetowe - podląg dla Sklep z bizuterią nr 3sklepy internetowe - podląg dla Sklep z bizuterią nr 2sklepy internetowe - podląg dla Sklep z bizuterią nr 6sklepy internetowe - podląg dla Sklep z bizuterią nr 4

Copyrights © AVERTA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Ta strona używa cookies firm trzecich, a sama generuje sesje przechowywane na serwerze (nie w systemie użytkownika).