loading...
Przejdź do treści tej zakładki

REALIZACJE - SKLEPY INTERNETOWE

Typ projektu: sklepy internetowe
Adres URL: www.firmowezegarki.pl
Termin realizacji: Czerwiec 2011

Profesjonalny sklep z zegarkami

FirmoweZegarki.pl to nasz najbardziej rozbudowany produkt. Sklep ten został stworzony dla lokalnej firmy jubilerskiej - oferuje akcesoria i zegarki najbardziej znanych marek.

Informacje o funkcjach:

- Porównywarka produktów

Opcja umożliwiająca zestawienie i porównanie kilku produktów ze sobą. Na wierzchu rysowana jest warstwa z tabelą w której pokazywane są wszelkie informacje o porównywanych produktach i ich fotografie. Porównywanie produktów w ten sposób ułatwie podjęcie decyzji zakupu konkretnego modelu.

- Moduł reklam

W wyznaczonych miejscach możliwe jest wstawienia plików z reklamami. Moduł można również wykorzystać do promowania własnych usług, tworzenia akcji promocyjnych i wyróżniania produktów. Reklamy można dodawać w wielu wariantach - np. tworzyć animacje, slidery, losowo wybierane obrazki i banery.

- Synchronizacja z allegro

Obecnie wielu sprzedawców rozpoczyna handel internetowy od serwisów aukcyjnych, a dopiero później minimalizuje koszty tworząc własny sklep internetowy. Nasz system co 4 minuty łączy się z serwiserm allegro i pobiera listę aktywnych/zakończonych aukcji. Umożliwia to automatyczne ściąganie asortymentu, którego stan został wyczerpany. Opcja szczególnie przydatna gdy obawiamy się o sytuację ponownej sprzedaży tego samego produktu przez więcej niż jedną osobę.

- Podział na kategorie i podkategorie, wybór producenta, atrybuty

W osobnym module formujemy strukturę relacji kategorii i podkategorii. Moduł umożliwia wpływanie na kolejność kategorii oraz wgrywanie obrazów reprezentujących daną gałąź produktów np. serię zegarków. Na podobnej zasadzie tworzymy bazę atrybutów i producentów - zdjęcia, opisy itp. Kategorie, asortyment i producenta możemy wybrać z listy prezentowanej przy każdym produkcie. Warto wposmnieć, że system umożliwia wybranie więcej niż jednej kategorii i atrybutu.

- Zakupy bez rejestracji

Sklep umożliwia i udpostępnia funkcję zakupów bez konieczności rejestrowania się. Klient każdorazowo musi podać dane do wysyłki i ewentualne dane fakturowe. Zabezpieczeniem jest możliwość weryfikowania składanych zamówień poprzez potwierdzenia wysyłane na e-mail. Klient w tej sytuacji musiałby kliknąć w link aktywujący jego zamówienie.

- Zakładanie kont użytkowników

Dla osób, które polubią sklep i chciałby śledzić historię swoich zakupów, a także móć dokonać dopłaty, sprawdzić status zamówienia itp. sklep internetowy umożliwi założenie konta. Jednorazowo podamy swoje dane, wprowadzimy login i hasło, a przy każdych następnych zakupach będziemy mogli zalogować się do swojego konta i ułatwić sobie składanie zamówień.

- Uniwersalne dostawy

Moduł dostaw umożliwia tworzenie reguł i opcji dostawy, które będą dostępne w zależności od zdefioniowanej funkcji dostawy. Możemy zdefiniować cenę oraz dostępnosć dostawy uzwględniając wagę zamówienia, jego wartość oraz ilość produktów. W prosty sposób możemy zdefiniować kiedy mają być dostępne dostawy z pobraniem itp.

- Nowoczesne metody płatności

W sklepie mogą być zaimplementowane dowolne metody płatności. W firmowych zegarkach mamy możliwość płacenia kartą kredytową i dowolnym przelewem online dzięki integracji sklepu z systemem dotpay. Dodatkowo możliwa jest sprzedaż ratalna - realizowana przez firmę Żagiel.

- Automatyczne informowanie klienta

Na każdym etapie zamówienia klient jest informowany. Gdy sprzedawca zmienia status zamówienia, wysyłki lub odrzuca zamówienie - klienta otrzymuje odpowiednią wiadomość e-mail.

- Wyszukiwarka i filtrowanie

Asortyment sklepu jest podzielony na kategorie, ale gdy chcemy szybko znaleźć konkrenty model niezastąpiona okazuje się wyszukiwarka. Zegarki możemy wyszukiwać po nazwie, modelu, producencie, filtrować ze względu na mechanizm, rodzaj, zakres cenowy itp.

- Integracja z serwisami pośrednimi

System okresowo generuje pliki eksportu informacji o asortymencie dla serwisów odsyłająch - okazje.info, ceneo i nokaut. Mechanizm ten pozwala na wyświetlanie się informacji o sprzedawanych zegarkach porównywarkach cenowych i konkurowanie z innymi sprzedawcami.

Udostępnij: Translate:
sklepy internetowe - podląg dla Profesjonalny sklep z zegarkami nr 2sklepy internetowe - podląg dla Profesjonalny sklep z zegarkami nr 1sklepy internetowe - podląg dla Profesjonalny sklep z zegarkami nr 3sklepy internetowe - podląg dla Profesjonalny sklep z zegarkami nr 4

Copyrights © AVERTA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Ta strona używa cookies firm trzecich, a sama generuje sesje przechowywane na serwerze (nie w systemie użytkownika).