loading...
Przejdź do treści tej zakładki

REALIZACJE - STRONY INTERNETOWE

Typ projektu: strony internetowe
Adres URL: www.agronagorce.pl
Termin realizacji: Lipciec 2016

Agroturystyka Barcinek, Tani nocleg w Sudetach

Agroturystyka na górce to nie przypadkowa nazwa. Jedyny pensjonat w Barcinku położony na górce i to nie byle jakiej. Jest to jeden z najwyżej położonych punktów w tej miejscowości. Możemy z tego miejsca podziwiać panoramę gór oraz niektóre niżej położone miejsca. Gospodarstwo prowadzone jest przez małżeństwo Państwa Babskich. Oprócz gościny zapewnić mogą wszystkim informacje dot. dojazdów do punktów, które warto zwiedzić.

Położenie Barcinka sprawa, że wszędzie jest blisko. Warunkiem koniecznym jest jednak posiadanie własnego samochodu. Miejscowość położona jest na uboczu. 10Km od Jeleniej Góry, a także kolejne 10Km od Karpacza. 10Km od Szklarskiej Poręby i Świeradowa. Okolica jest pałna urokliwych miejsc na spacery, a miłośników tej formy aktywności ucieszy fakt, że bez problemu można zorganizować sobie czas na 2 tygodniowy pobyt codziennie wędrując w inne miejsce.

Strona internetowa podzielona jest na kilka zakładek. Galerie zdjęć - fotorelacje z wydarzeń, które odbędą się w prezentowanym hotelu. Kontakt z formularzem kontaktowym. Zakładka pokoje będzie skrywała zdjęcia i opisy wynajmowanych pomieszczeń. Zdecydowanie najciekawszą częścią stron jest "region". W miarę upływu czasu znajdą tu Państwo mnóstwo szczegółowych i ogólnych informacji o pobliskich atrakcjach i punktach turystycznych. Wiedza i doświadczenie właściciela pozwoli podpowiedzieć miejsca najlepsze na wycieczki z wózkiem, trasy biegów narciarskich a także najlepsze punkty pieszych wycieczek. Najlepsze miejsce na nocleg w Sudetach dla osób ceniących sobie spokój.

Polecam i zapraszam!

Udostępnij: Translate:
strony internetowe - podląg dla Agroturystyka Barcinek, Tani nocleg w Sudetach nr 1strony internetowe - podląg dla Agroturystyka Barcinek, Tani nocleg w Sudetach nr 2strony internetowe - podląg dla Agroturystyka Barcinek, Tani nocleg w Sudetach nr 3

Copyrights © AVERTA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Ta strona używa cookies firm trzecich, a sama generuje sesje przechowywane na serwerze (nie w systemie użytkownika).